Bambu Lodge
Elérhetőséggel az olyan természeti látnivalókhoz, mint a nagyjából 4 km-re található Marina Canto del Lago, a 7 szobás Bambu Lodge Pucón 3 szabadtéri medencét is kínál.
Az Enchanted Forest Pucon 2 km-re, míg az El Cerduo egy 16 perces sétára van a Pucón városi turistaháztól. A közeli kulturális látnivalók közé tartozik a Puconi Mapuche Indián-múzeum, amely 4,1 km-re található a Pucón városi ingatlantól.
A Bambu Lodge ablakaiból kilátást nyújt a kertre. A Pucón városi szállás egy bidével, spa káddal és külön WC-vel felszerelt fürdőszobával rendelkezik. Hajszárító és fürdőlepedők szintén elérhető.
A Pucón városi villa vendégei a közös konyhákban elkészíthetik saját ételeiket. A Pucón városi villától közelében található La Barquillería olasz fogásokat kínál. A Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel repülőtér 5 km-re helyezkedik el az ingatlantól. A Bambu Lodge fitnesz órákat, spa terápiát és közös társalgót kínál tartózkodása alatt, illetve kikapcsolódhat a wellness szalon jóvoltából.
- Helyi látnivalók
- Cabalgatas Don German3,6 km
- Enchanted Forest Pucon1,6 km
- Parque Nacional Villarrica3,8 km
- Bosque encantado2,9 km
- Seeking South3,1 km
- Marina Canto del Lago4,1 km
- Termas Rio Trancura4,3 km
- Repülőterek
- Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel11 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Wi-Fi
Szoba felszereltsége
- Wi-Fi a szobákban
- Ingyenes piperecikkek
- LCD TV
- Szobai számítógép
- AM/FM ébresztőóra
- Videójátékok
Fontos megjegyzés
- Pótágyak részletei
- A szobában kiságy nem elérhető.
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Bambu Lodge milyen messze van a Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel repülőtértől?
A Megfizetheto repulojegyek a Skyscannerrel repülőtér és a Bambu Lodge között 5 km távolság van. - ❓
Medence elérhető a Bambu Lodge kínálatából?
Igen, a Bambu Lodge vendégei élvezhetik a helyszínen elérhető 3 szabadtéri medencét. - ❓
A villa kínál reggelit?
Igen, a villa ingyenes kontinentális reggelit biztosít. - ❓
Az ingatlan konyhával berendezett?
Az ingatlan felszereltségéhez tartozik egy közös konyhák. - ❓
A Bambu Lodge fogad háziállatokat?
A Bambu Lodge nem fogad háziállatot. - ❓
Mely látnivalókat érdemes meglátogatni, amíg a Bambu Lodge vendégei vagyunk?
Pucón nevezetességei közé tartozik a Plaza de Armas de Pucon és az Enchanted Forest Pucon, amelyek 4 km-re, illetve 2 km-re találhatók a Bambu Lodge területétől. Ezenkívül az El Cerduo (1 km) szintén ajánlott a látogatásra.